Αργυρό μετάλλιο στο Fujairah open G2 για τον Τεληκωστόγλου Απόστολο
5 Φεβρουαρίου
![Αργυρό μετάλλιο στο Fujairah open G2 για τον Τεληκωστόγλου Απόστολο](https://firebasestorage.googleapis.com/v0/b/initialise-6d68a.appspot.com/o/Anouncements%2Fjujarh_telikostoglou.jpeg?alt=media&token=80742a6b-65c6-4844-a62b-28ae2157dd94)
Τον αθλητή του συλλόγου μας καθοδήγησε ο προπονητής της αγωνιστικής μας ομάδας κύριος Αλμασίδης Χρήστος , ο οποίος ταξίδεψε στα Εμιράτα για να βρεθεί δίπλα του !!! Το Δ.Σ του συλλόγου μας οι προπονητές και η επιστημονική ομάδα υποστήριξης του συγχαίρουν τους δύο εκπρόσωπους του για την συμμετοχή και την διάκριση τους .
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
![Χρυσό μετάλλιο για τον Δόκο Πέτρο στο Top Tirana Open](https://firebasestorage.googleapis.com/v0/b/initialise-6d68a.appspot.com/o/Anouncements%2Fxruso_dokos_tirana.jpeg?alt=media&token=0fd66c70-d83c-4ea5-bc89-cc835a62bd23)
Χρυσό μετάλλιο για τον Δόκο Πέτρο στο Top Tirana Open
11 Μαρτίου
Χρυσό Μετάλλιο μετά από τέσσερις αγώνες κατάφερε να κατακτήσει ο αθλητής του συλλόγου μας Πέτρος Δόκος του Δημητρίου στο διεθνές πρωτάθλημα Ταεκβοντό που διεξήχθη στα Τίρανα της Αλβανίας την Κυριακή 10 Μαρτίου 2024 . <p>Ο πρωταθλητής του συλλόγου μας κατάφερε να κατακτήσει το χρυσό Μετάλλιο σε μια μεγάλη διοργάνωση που το διήμερο 9 και 10 Μαρτίου ξεπέρασε τους χίλιους αθλητές από πολλές ευρωπαϊκές χώρες.</p> <p> Το Δ.Σ του συλλόγου μας οι προπονητές και τα μέλη του συγχαίρουν τον Αθλητή Πέτρο Δόκο για την συμμετοχή και την διάκριση του , καθώς και τον διοργανωτή κύριο LEO KAPRI πρώην Αθλητή του συλλόγου μας που κατάφερε για μια ακόμη χρονιά να κάνει μια τόσο πετυχημένη διεθνή διοργάνωση . Επίσης αισθάνονται την ανάγκη να ευχαριστήσουν τους , Γιάννα Χρήστου και Τσακα Ηλία που συνόδευσαν τον αθλητή μας στην διοργάνωση.</p>
Διαβάστε Περισσότερα![Στην Καβάλα με 9 αθλητές η Μακεδονική Δύναμη Κοζάνης](https://firebasestorage.googleapis.com/v0/b/initialise-6d68a.appspot.com/o/Anouncements%2Fkabala_9%20athlites_makedoniki_dinami.jpeg?alt=media&token=3ffa351b-3094-4d2e-bdf2-4221fb8e2abe)
Στην Καβάλα με 9 αθλητές η Μακεδονική Δύναμη Κοζάνης
18 Φεβρουαρίου
Εννέα αθλητές και Τρεις προπονητές του συλλόγου μας βρέθηκαν την Κυριακή 18 Φεβρουαρίου 2024 στην πόλη της Καβάλας , για να λάβουν μέρος στην παιδική γιορτή που διοργάνωσε με επιτυχία ο Α.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ . <p> Οι αθλητές είχαν την ευκαιρία να συμμετάσχουν , σε μια αθλητική συνάντηση κάνοντας αγώνες σε πραγματικές συνθήκες υπό την καθοδήγηση των προπονητών που τους συνόδευσαν , και στο τέλος παρέλαβαν μετάλλια και αναμνηστικά διπλώματα. </p> <p> Το Δ.Σ του συλλόγου μας συγχαίρει τους αθλητές για την συμμετοχή τους , τους προπονητές που συνόδευσαν την αποστολή κυρίους Δόδουρα Γεώργιο , Διάφα Αργύρη , Αλμασίδου Σταυριάννα . Επίσης αισθάνεται την ανάγκη να ευχαριστήσει τον κύριο Παλτογλου Χάρη για την πρόσκληση στην όμορφη παιδική γιορτή που πραγματοποίησε.</p>
Διαβάστε Περισσότερα![Χάλκινο για τον Τεληκωστόγλου στο Turkish Open](https://firebasestorage.googleapis.com/v0/b/initialise-6d68a.appspot.com/o/Anouncements%2Fturkish_antalya_G2_2024.jpeg?alt=media&token=931643ae-b737-4cd0-a3ed-14ffd8daf7e5)
Χάλκινο για τον Τεληκωστόγλου στο Turkish Open
15 Φεβρουαρίου
Μετά από τέσσερις αγώνες κατάφερε να κατακτήσει το χάλκινο μετάλλιο και πολύτιμους βαθμούς ο αθλητής του συλλόγου μας Απόστολος Τεληκωστόγλου στο διεθνές βαθμολογούμενο πρωτάθλημα της Τουρκίας που ξεπέρασε τις 2000 συμμετοχές από 60 χώρες του πλανήτη. <p>Ο Αθλητής της αγωνιστικής μας ομάδας μέσα σε διάστημα δέκα ημερών κατάφερε να κατακτήσει δύο μετάλλια ιδιαίτερης βαθμολογικής αξίας ,για την συγκεκριμένη στιγμή , ενόψει του Ευρωπαϊκού προολυμπιακού τουρνουά πρόκρισης στην Σόφια στις 9 Μαρτίου , που θα λάβει μέρος για δεύτερη φορά ως μέλος της Προολυμπιακής ομάδας της Ελλάδας. </p> <p> Τον αθλητή του συλλόγου μας συνόδευσε και καθοδήγησε ο προπονητής της αγωνιστικής μας ομάδας κύριος Αλμασίδης Χρήστος. Το Δ.Σ του συλλόγου μας , οι προπονητές και η επιστημονική ομάδα υποστήριξης του Απόστολου συγχαίρουν , τους δύο εκπρόσωπους τους που για μια ακόμη φορά φέρνουν εις πέρας με επιτυχία , μια διεθνή συμμετοχή , κάνοντας περήφανους τους ανθρώπους του συλλόγου μας , την πόλη μας την Κοζάνη , και φυσικά το Ελληνικό Ταεκβοντό, που έχει , Μοναδικό παρελθόν , Εξαιρετικο παρόν και Λάμπρο Μέλλον !!! </p>
Διαβάστε Περισσότερα